Teslimat Bilgileri

Teslimat Bilgileri

Teslimat Şekli ve Adresi
stonebilgisayar.com’dan verdiğiniz siparişler adresinize teslim edildiğinde, kargo teslim fişini imzaladıktan sonra kargo paketini açıp kontrol etmenizi öneririz. Paket içeriğinde ürünler hasar görmüş, deforme olmuşsa lütfen kargo görevlisine “Hasar Tespit Tutanağı” hazırlatıp bu konuda bizimle iletişime geçin. Aksi Taktirde Firmamız Hasar Tespit Tutanağı Hazırlatılmamış Ürünler Hakkında Herhangi Bir sorumluluk Kabül Etmeyecektir
 
Teslimat kargo şirketi aracılığı ile Alıcının yukarıda belirtilen adresinde elden teslim edilecektir. Teslim anında alıcının adresinde bulunmaması durumunda dahi SATICI edimini tam ve eksiksiz olarak yerine getirmiş olarak kabul edilecektir. Bu nedenle, alıcının ürünü geç teslim almasından kaynaklanan her türlü zarar ile ürünün kargo şirketinde beklemiş olması ve/veya kargonun SATICI'ya geri iade edilmesinden dolayı da oluşan giderler de ALICI'ya aittir.
 
Kargo Ücreti
  Kargo Ücreti : 300 TL + KDV üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır. Diğer durumlarda kargo ücreti alıcıya aittir.